BayKAMBER - Marka İsim Uzmanı
Satılık marka ve alanadı
Markalize - BayKAMBER
<< Teklif sayfasına dön
Tadoist Hakkında Makale
Evrensel Marka İsmi Oluşturmanın Mahiyeti
{ Tadoist } Evrensel marka ismi oluşturma, konumlandırma ve markalaşma hizmetlerimizin mahiyeti şudur:
Evrensel kriterlere uygun marka ismi çalışması, kurum kültürünü kapsayan kriterlerden oluşmaktadır. Oluşturduğumuz logo, logo-type tasarımı, misyon-vizyon-slogan çalışması, marka ismi oluşturmada yer alan, kurum kültürünü oluşturan önemli kriterlerin başında gelmektedir. Oluşturulan marka isminin internet ortamında ve resmi yönden tescilinin sağlanması da bu işlemlere eklenmesi gereken önemli bir alt başlığı oluşturmaktadır. Yani evrensel kriterlere uygun marka ismi çalışması kapsamında hem görsel hem kültürel hem de resmi bir marka kültürünün oluşturulması sağlanmaktadır.

Oluşturulan marka isminin konumlandırılması ve yönetimi ile ilgili kurum ve yetkililerine eğitim verilerek bilgilendirilmesi ise halkla ilişkileri kapsayan faaliyetler içerisinde yer almaktadır. Daha sonraki aşamada oluşturduğumuz bu marka ismini stratejik şekilde ve evrensel ticari anlayışa göre bilimsel verilere dayalı bir planlama ile markalaşması için marka yönetiminin yapılması hizmetleri gelmektedir.

BayKAMBER ve ekibi marka ismi oluşturma ve marka ismi bulma olarak ifade edilen hizmeti gelişigüzel herhangi bir ismi uydurmak olarak değerlendirmemektedir. Bilimsel verilere dayalı, evrensel ticari anlayışa göre stratejik planlama, görsel tasarım ve bilgi yönetimi ile birlikte yapılan profesyonellik, tecrübe ve uzmanlık isteyen bir faaliyet alanı olarak değerlendirmektedir.

Tadoist / tadoist.com sizin için doğru bir seçim olabilir.
© Bu Alanadı/Domain Markalize Tarafından Satılıktır. Farklı markalar için tıklayın.
İLETİŞİM ADRES : İstanbul Merkez : Mahmutbey Yolu Özbek Sokak No:4 Kocasinan - Bahçelievler / İSTANBUL
+90 850 270 02 30   /   +90 542 490 60 44   /   +90 212 595 08 90   /   marka@markalize.com